topSwf2

Poznaj nas bliżej...

Hurtownia Papiernicza Spin istnieje od 1994 roku. Dynamiczny rozwój i stale powiększająca się baza towarowa powoduje, że na chwilę obecną jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć Państwa firmę od przysłowiowego spinacza do mebli biurowych i komputerów włącznie. Nasz Biuro-Serwis jest obecny w nastepujących miastach i ich okolicach: Szczecinek, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Słupsk, Bytów, Człuchów, Chojnice, Złotów, Okonek, Jastrowie, Borne Sulinowo, Mirosławiec, Kalisz Pomorski, Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Świdwin, Połczyn Zdrój. Zapewniamy Państwu szybki transport zamówionego towaru, a przedstawiciel handlowy odpowie na wszelkie Państwa pytania.

 

Nasz adres i telefon:

SPIN Sp. z o.o.

Adres: ul. Łukasiewicza 1
78-400 Szczecinek 
sekretariat tel.: 0 94 372 94 32
dział sprzedaży tel.: 0 94 374 68 09 wew.31,32
księgowość: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fax: 0 94 374 72 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.spin.pl 

Godziny pracy : 
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
 

Mapa

Drukuj

 

 

 

 

zamInt

zamEma

zamSkl

rzetelnySpin