topSwf2

Spin Sp. z o.o. to polska spółka utworzona w 1994 roku ze 100% polskim kapitałem.

W tym roku obchodzi 25 lecie istnienia firmy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie materiałów biurowych, spożywczych, higienicznych, profesjonalnej chemii sprzątającej oraz materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń oraz świadczymy szereg usług związanych z technologiami wydruku, personalizacji czy reklamy.

Jako jeden z założycieli oraz udziałowców ogólnopolskiej sieci Konsorcjum Biuro Klub wydaje rokrocznie katalog branżowy, w magazynie utrzymuje dla komfortu pracy naszych klientów ponad 20 tysięcy artykułów.

Od kilku lat firma Spin postawiła sobie nowy ambitny cel :

zrewolucjonizowanie branży usług biuroserwisowych i wprowadzenie nowych standardów współpracy z partnerami, integrowanie środowisk biznesowych,

prowadzenie forum wymiany doświadczeń, informacji i wzajemnego wsparcia

szczecineckich przedsiębiorców zarówno z sektora państwowego jak i prywatnego.

Zmiany się już dokonują, przynoszą sukcesy i dotyczą przede wszystkim obszarów związanych z budowaniem świadomości swoich partnerów o nowych potrzebach i korzyściach,które przynosi 21 wiek.

Proponowanie i prezentowanie nowych innowacyjnych rozwiązań w wielu dziedzinach.

Firma Spin jako jedyna z naszej branży nawet na arenie ogólnopolskiej zorganizowała w Szczecinku wiele bezpłatnych konferencji dla swoich klientów, szkoleń we współpracy z producentami znanych na całych świecie brandów ( jak TORK, Fellowes, Wenger, Esselte).

Konferencje w bardzo trudnych i wymagających obszarach jak służby medyczne, dotyczące zagadnień związanych z dezynfekcją oraz wysokim reżimem higienicznym.

Spin jest wspierany przez Szczecinecki Sanepid wspólnie z którym przeprowadza szkolenia i warsztaty również w siedzibach klienta.

Spin uczy sprzątać, prowadzi bezpłatne szkolenia i warsztaty, dedukuje produkty profesjonalnej chemii oraz wspiera przy metodyce pracy osób sprzątających.

Spin prowadzi prezentacje produktowe, proponuje gotowe rozwiązania systemowe zarówno w zakresie utrzymywania czystości w obiektach, ergonomii i wyposażenia stanowisk pracy, archiwizacji i niszczenia dokumentów i wielu innych.

 

Spin to również jedyna firma w naszym mieście przeprwadzająca coroczny projekt dla szkół pt. Interaktywna tablica.

Wszystkie te projekty bardzo integrują środowiska, pozwalają wypracowywać kreatywne rozwiązania i wzajemne wsparcie.

Stawiamy na przejrzystość biznesową, działamy w oparciu o zdefiniowane standardy i kodeks etyczny.

Staramy się przekraczać oczekiwania naszych Klientów, przewidując i wsłuchując się w ich potrzeby oraz spełniając nasze obietnice. Mamy szacunek dla drugiego człowieka i partnerskie podejście do naszych klientów, partnerów jak i naszych pracowników. Bierzemy odpowiedzialność za to co robimy ponieważ wiemy jak ważne jest zaufanie w biznesie. Naszą współpracę opieramy o otwartość, uczciwość i transparentność wszystkich naszych działań. Podejmujemy się wyzwań, aby dostarczyć naszym Klientom rozwiązań, których potrzebują. Jesteśmy otwarci i kreatywni w poszukiwaniu rozwiązań.

 Zarząd, udziałowcy i pracownicy Spin sp. z o. o. zdają sobie sprawę, że wśród elementów stanowiących o wizerunku przedsiębiorstwa ważne miejsce zajmują wartości natury etycznej. Wierzymy, że przestrzeganie etyki w biznesie zapewnia przewagę konkurencyjną oraz wzmacnia reputację firmy. Staramy się, aby stosunki, jakie nas łączą z kontrahentami, klientami, jak i z liczną konkurencją, opierały się na uczciwości oraz zasadach współzawodnictwa fair-play. 

Naszym priorytetem jest koncentracja na szeroko rozumianej efektywności i zrównoważonym rozwoju, przy jednoczesnej orientacji na klienta.

Linki do filmów z naszych kilku konferencji:

https://www.gawex.pl/spin/

http://iszczecinek.pl/pulsregionu/filmy-promocyjne/konferencja-spin

http://iszczecinek.pl/pulsregionu/filmy-promocyjne/konferencja-spin?fbclid=IwAR3MF2GKNUMxhZKUU-AmewpM8KMtAZ2sizhNUQ_5R41ph2RPSN8QPtxSfVM

 

zamInt

zamEma

zamSkl

rzetelnySpin