Tork


Czyściwa przemysłowe Tork

Posiadamy kompleksową ofertę czyściw specjalistycznych, które zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych pracach (branża gastronomiczna, przetwórstwo spożywcze, czyściwa nasączane, czyściwa niskopylne, mikrowłókna).

Bez względu na zadanie do wykonania nasze specjalistyczne czyściwa pomogą uporać się z pracą szybko i wydajnie. W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni produkt gwarantujący zadowalające rezultaty: od wielofunkcyjnego papieru do wycierania po zaawansowane przemysłowe czyściwa włókninowe wielozadaniowe.

Znajdź odpowiedni system dozowania Tork


System Tork Reflex

Ogranicza zużycie czyściwa papierowego nawet o 37%

Systemy centralnego dozowania to znakomity sposób
na oszczędność miejsca, rzadkie wymiany wkładów
oraz wysoki poziom higieny. Idealne do wycierania dłoni
i lekkiego wycierania powierzchni.

Dozownik Tork do ręczników centralnie dozowanych zapewnia wydajność i pozwala szybko pobrać papier jedną ręką, to nowa generacja dozowników do profesjonalnych zastosowań w zakresie wycierania. Właściwe połączenie dozownika i czyściwa zwiększa produktywność i redukuje ogólny koszt użytkowania.


Mycie i dezynfekcja rąk

Spełnij wysokie oczekiwania związane z higieną dzięki rozwiązaniom Tork do pielęgnacji skóry

Poszukujesz łagodnych produktów do pielęgnacji skóry z ekologicznymi certyfikatami?

Spin rekomenduje produkty Tork, szeroką gamę formuł do ogólnego i profesjonalnego użytku, w tym mydła i preparaty regenerujące do rąk, produkty do mycia oraz niezawodne środki dezynfekujące. Składniki w produktach Tork zostały starannie dobrane, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Oferowane przez nas wysokiej jakości wkłady zostały przebadane dermatologicznie i są dostępne w postaci piany, płynu i sprayu. Są łagodne dla skóry i zawierają składniki nawilżające, aby skóra była zawsze odświeżona i zdrowa.


Wycieranie rąk

68% osób chce, aby w łazienkach papierowe ręczniki do rąk były oferowane jako alternatywa dla suszarek

Wyjście z łazienki z mokrymi dłońmi nie należy do przyjemności. Zadbaj o to, aby pracownicy oraz klienci mogli umyć i wysuszyć dłonie, oferując im odpowiednie papierowe ręczniki do rąk.

Pomożemy Ci dzięki dozownikom Tork: łatwymi w obsłudze zapewniającymi bezproblemowe czyszczenie i intuicyjny sposób wymiany wkładów wkłady zapewniające wysoki poziom higieny, ograniczające koszty utrzymania oraz gwarantujące oszczędność czasu


Papier toaletowy Tork

Ogranicz zużycie papieru toaletowego nawet o 40%

Zaskocz użytkowników swojej łazienki dbałością w miejscu, które często jest niedocenianie. Bez względu na priorytety – poczucie luksusu, łatwa konserwacja i oszczędność. Tork dozownik do papieru toaletowego to nowoczesny, wydajny system dozowania, przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. Dozowanie pojedynczych odcinków pomaga ograniczyć zużycie nawet o 40% w porównaniu do tradycyjnych dozowników


Wycieranie, suszenia czyszczenie i polerowanie? Zdaj się na lidera w tej dziedzinie. Dozowniki, wkłady i usługi zaspokoją wszystkie potrzeby firmowym łazienek. Nie ma znaczenia czy chodzi o biuro, fabrykę, szkołę, przedszkole czy restaurację.

Tork jest światowym liderem, który dba o to, aby jego klienci skupili się na tym co najważniejsze – na prowadzeniu swojej firmy!

Firma Spin jedyny w regionie certyfikowany dystrybutor Tork zapewni Ci fachową usługę, umowę dzierżawy dozowników do higieny oraz innych systemów i rozwiązań.

Dobrze trafiłeś!